Realizace

Stavíme komíny s keramickou vložkou a to stavebnicové i prefabrikované, montujeme nerezové i plastové komíny interierové i exteriérové a to jak do rodinných, tak i bytových domů nových i stávajících. Ani průmyslová řešení nám nejsou cizí.

Prefabrikované komíny výrazně zrychlují realizaci jak v případě výstavby RD (dřevostavby a prefadomy), tak především v případě vícepodlažních bytových domů či větších developerských projektů, kde je požadavek provést realizaci během několika hodin či dní – dle rozsahu projektu (https://www.schiedel.com/cz/produkty/keramicke-kominove-systemy/prefabrikovane-kominy-parat/). Největším projektem byla realizace 50 ks komínů na projektu ŘRD Drahelčice (http://pozemni-stavby.algon.cz/reference/reference/vystavba-bytovych-domu-na-male-ruzi-drahelcice.htm) či realizace společných komínů na projektu BD Lednická ul. Praha – Kyje

Jsme specialisté na realizaci řešení modulem KINGFIRE (https://www.schiedel.com/cz/produkty/krbovy-modul/kingfire-parat/). Spotřebič integrovaný do modulu KINGFIRE je elegantní řešením pro možnost rychlé realizace a maximální úsporou místa a nákladů. Jeden den realizace, druhý den již můžete topit. Zde máme dlouholeté zkušenosti a reference jak s návrhem, realizací, tak i servisem.